ערן שיוביץ

ערן שיוביץ – מומחה לקידום אתרים:

לערן שיוביץ ניסיון מוכח של מעל ל15 שנים בקידום אתרים בגוגל באנגלית ובעברית, ראיה שיווקית רחבה וניסיון מגוון בשיווק דיגטלי. ערן בנה צוות איכותי ומקצועי לאורך השנים שיודע לספק את התוצאות בתקציב ובלוחות הזמנים שהוגדרו. ערן התחיל לעסוק בתחום בשנת 2005 כאשר כמעט ולא היה ידע בנושא בישראל. ניצנים החלו בדמות חברות כמו קיי לוג'יק או אייג'נט אך מרבית הידע היה קיים בשוק האמריקאי. עם השנים התחום הלך והתפתח והחל להתבסס ועבר לא מעט שינויים עם העדכונים המפורסמים של גוגל וכמובן גם כניסת הסמארטפון והדומיננטיות של החיפוש במסך הקטן.

בשנת 2009 ערן הקים את חברת דיג'יגאידנס לקידום אתרים ושיווק באינטרנט ובמהלך השנים קידם מאות רבות של אתרים החל מאתרי מסחר ועד אתרים של עמותות, גם בישראל וגם בשוק האמריקאי. לאורך השנים בנתה חברת דיג'יגאידנס לא מעט נכסים ושיתופי פעולה עם סוכנויות פרסום גדולות או חברות בניית אתרים עבורם משמשת דיג'יגאידנס כספק משנה עבור שירותי הקידום האורגני שלהן. במשך השנים ערן צבר ניסיון רב בהיבטים השונים של שיווק דיגיטלי, אך האהבה הרבה ביותר של ערן היא לבניית מותגים מובילים בתחום שלהם בגוגל החל מבחירת הביטויים הרלוונטים ועד הובלת האתר למיקומים הראשונים.

פרט לקידום אתרים, ערן אוהב להעשיר את הידע בנושאים טכנולוגיים וחדשנות וכן לתרום לחברה הישראלית דרך עשייה ציבורית. לאורך השנים ערן חקר את תחום משחקי הרשת במשך 4 שנים כחלק מלימודי הדוקטורט בבר אילן, אותו לא השלים מסיבות אישיות. במסגרות החברתיות ערן התנדב בעמותות שונות והוביל מערך מתנדבים ופיתוח תוכן של מאות מתנדבים אשר העבירו שולחנות עגולים לקירוב וחיבור בין מגזרים וקבוצות שונות בחברה הישראלית. ערן ניהל והוביל משימות רבות במערכות בחירות מקומיות ופוליטיות רבות ואף שימש כיועץ שר המשפטים. בעשייה זו ערן רכש ידע רב בהכרת המגזר הציבורי והמגזר השלישי וכן בבנייה והנעה של מערכי מתנדבים ומערכת מידע, כמו גם בהפקת אירועי שולחנות עגולים והובלת תהליכים לשיתוף ציבור.

ברמה האישית, ערן שיוביץ, מתגורר בפתח תקווה עם אישתו וארבעת ילדיהם משנת 2004 לערך, לפני כן הוא גדל בראשון לציון במהלך ילדותו. בתחילה במרכז העיר (שכונת אברמוביץ) ועם התפתחות מערב ראשון לציון משפחתו עברה לחלק זה של העיר. בראש רשימת התחביבים של ערן נמצאים טיולים וביקורים ברחבי העולם, לכן ערן משתדל לטוס מספר פעמים בשנה לחו"ל עם משפחתו או בלעדיה. במובן זה תקופת הקורונה היתה מאתגרת וחייבה מציאת חלופות מקוריות אחרות.

שיוביץ ערן