איך להיות ראשון בגוגל? בכל פרויקט אנו שואפים למצות בצורה היעילה ביותר את התקציב שעומד לרשותנו במטרה להפוך את האתר של הלקוח למוביל שוק בתחומו בגוגל. כדי לעשות זאת אנו בונים סביבה דיגיטלית תומכת לאתר וממצבים אותו כמוביל שוק.

SEO – שירותי קידום אתרים בגוגל

שירותי קידום האתרים שלנו יקחו את האתר שלכם למקום בו הוא צריך להיות.
חשוב שתדעו כיצד להמיר מבקרים ללקוחות כדי שהעבודה שלנו תתבטא בשורה התחתונה שלכם.
נשמח לסייע לכם גם בכך.

בניית אתר – אם אתם צריכים לבנות את האתר שלכם מאפס משום שהוא נבנה על פלטפורמה לא ידידותית לגוגל אנו יכולים לעשות זאת במחירים נוחים במיוחד עבורכם. היתרון הוא שהאתר ייבנה בליווי של מומחה קידום אתרים שמלכתחילה יבצע מה שנדרש באתר כדי שיעלה חזק בגוגל.

ליווי מקצועי בבניית אתר או מעבר לאתר חדש – תכנון נכון ומקצועי הוא המפתח למניעת עוגמת נפש ושעות מיותרות של תיקונים טכניים על אתר שלא נבנה מקצועית. תתפלאו לגלות כמה חברות בניית אתרים מובילות כיום מציעות אתרים שהם פשוט לא בכל הקשור למיקום גבוה בגוגל.

דוח בחינת אתר – דוח מקצועי שינתח את החוזקות והחולשות של האתר שלכם מבחינת SEO ויספק לכם המלצות קונקרטיות לפעולה שתוכלו ליישם בעצמכם או לחלופין לתת לנו לסייע לכם לממש. דו"ח זה יכיל תובנות לביצוע לגבי ביצועי האתר, אפשרויות הניווט של גולשים באתר, האבטחה של האתר וכן התייחסות למטרות וליעדים של האתר ביחס לקהל היעד. ברוב המקרים גם קיימת התייחסות למבנה ולניווט באתר.

יועץ SEO – מרגישים שמיצתם את ערוץ השיווק הזה? לא מרוצים מחברת הקידום הנוכחית שלכם? מעוניינים בחוות דעת נוספת? בשביל זה אנחנו פה
שיפור ביצועי האתר – האתר שלכם לא סוחב? הידעתם כי גוגל התחיל "להעניש" אתרים על ביצועים גרועים. גם בשביל זה אנחנו פה.

שאלות שלקוחות שואלים בדרך כלל

כשמדובר בשירותי SEO קידום אתרים,ללקוחות רבים יש שאלות לגבי התהליך והנושא. מכיוון שמדובר בתהליך ארוך טווח שמצריך גם יחסי אמון בין הלקוח למקדם האתר, חשוב שיהיה תיאום ציפיות נכון ושהלקוח יבין במשהו את השלבים של התהליך.

מה המרכיבים של קמפיין SEO?

בגדול, קמפיין SEO יתבסס על ניתוח שוטף של המנצחים בתחום שלכם כדי להבין מה האלגוריתם רואה כחשוב בתחום הספציפי שלכם. לאחר מכן יחל תהליך של מימוש התובנות הן בתוך האתר ברמת התוכן וברמה הטכנית והן מחוץ לאתר באמצעות בניית קישורים.

מהן הפעולות הפרקטיות של מומחה קידום אתרים?

ניתוח וניטור של היחסים בין האתר לבין גוגל והבנה כיצד גוגל מגיב לאתר ומה נדרש כדי לשפר את המיקום של האתר בגוגל לביטויים מוגדרים מראש. התוצאה הסופית צריכה להיות מיקומים גבוהים בגוגל שיספרו לאתר שלכם המון טראפיק אורגני איכותי שימיר לכם ללקוחות. לשם כך מתחילים בניתוח האתר שלכם, ניתוח המתחרים, התאמה של מילות מפתח, בניית קישורים מתאימים לאתר, טיפול בדפים מוגדרים באתר, ניתוח כניסות לאתר ושיתופים ברשתות החברתיות, כתיבת תוכן איכותי, אופטימיזציה טכנית של האתר ועוד.

מה זה אומר אופטימיזציה?

על מנת להבין מהי אופטימיזציה של אתר, יש להבין מה גוגל רוצה? גוגל רוצה להציג לגולשת שמחפשת ביטוי מסוים את התוצאות הרלוונטיות ביותר עבורה. גוגל יודעת שהגולשת היא קצרת סבלנות ואין להציג לה אתרים שנטענים לאט מדי, היא גם יודעת פחות או יותר האם הגולשת מצפה לקבל דף תוכן ארוך, קטגוריית מוצרים או מתכון וגם באילו עולמות תוכן היא מעוניינת, כלומר האם חיפוש הביטוי פיליפס יציג את שם המותג או מוצר מסוים ואולי מברג?  (התשובה היא שם המותג – בדקתי בגוגל). לשם כך עלינו להבין מה האלגוריתם רוצה ומה התשובה המתמטית פחות או יותר שהוא נותן לאותה השאילתה ואז לבנות את הדף באתר שלנו הכי קרוב למה שגוגל צריך להגיש לאותה גולשת. למעשה התפקיד העיקרי של חברת קידום אתרים היא לבצע את האופטימיזציה הזו לאתר שלכם.

עד כמה חשוב תוכן איכותי?

חשוב להבין כי גוגל זה בוט, זה לא בן אנוש שיודע להעריך איכות של כתיבה או הנאה ותועלת ממנה. אך הוא כן יודע להגיד מה צריך להיות בטקסט שגורם לאנשים להיכנס אליו, להיות מעורבים בו עד סופו ואף לשתף אותו. על פי מדדים אלו נרצה לבנות תוכן נכון לגוגל ולגולשים. האם שווה לנסות להתל בגוגל? לא, המשאבים שתוציאו על כך יהיו לא פחותים מאלו שידרשו כדי ליצור תוכן איכותי. כמו כן חשוב לזכור שמטרתנו בסוף להגיע לגולשים אנושיים שיתקלו בתוכן זה וישליכו ממנו על איכות המותג שלכם. מצד שני חשוב לזכור כי תוכן "איכותי" שלא נכתב לפי מה שהאלגוריתם לא ידורג גבוה ויקבר בדפים האחוריים בגוגל מבלי שאף אחד יתקל בו.

מה הקטע עם מילות מפתח?

מילות מפתח הן "הנדל"ן" בגוגל – הן הקובעות את נפח החיפוש ועד כמה מי שמחפש אותן "בשל לקנייה" ולכן חשוב מאוד למקד את הקידום של האתר לאותן מילות המפתח שמצדיקות את המאמץ וגם יספקו החזר על ההשקעה. בכדי למצוא את מילות המפתח המתאימות נעשה שימוש בכלים מקצועיים שיספקו לנו תובנות על השימוש בגוגל בנישה שלכם וכן בניתוח המתחרים בתחום שלכם וטרנדים רלוונטיים ועכשווים.

ומה העניין עם בניית קישורים?

איך אנו בוחרים איש מקצוע מחוץ לרשת האינטרנט? לרוב אנו מבקשים הפניות מרשת הקשרים שלנו ומגיעים דרך גורם שלישי או רביעי לאותו איש המקצוע המומלץ. באופן דומה גוגל ביססה את האלגוריתם שלה ברשת האינטרנט – המידה שבה היא יכולה לסמוך על אתר נגזר מכמות ואיכות האתרים שמצביעים עליו ובכך אומרים שהם בוטחים בו ובמה שכתוב בו. זו הסיבה שכל אתר צריך קישורים כדי להופיע גבוה בגוגל, קישורים אלו מהווים הצבעת אמון של אתרים אחרים או של הרשת המקצועית אל אותו אתר. ניתן לעקוף זאת באמצעות עבודת תוכן קדחתנית ומדוקדקת, אך לרוב בעלות תועלת בניית הקישורים משתלמת יותר מאשר מיקוד רק בתוכן.

למצות פוטנציאל מהאתר:

נמאס לכם מחברות קידום אורגני עם אנשי מכירות תותחים, שמוכרים לכם בעיקר הבטחות ולא תוצאות? אני מזמין אתכם לחוות חווית קידום מקצועית באמצעות השיטה שבה אני מלווה עסקים מרוצים ב 17 השנים האחרונות. לפגישת ייעוץ ראשונית =>