אני מאוד אוהב לקדם חנויות תכשיטים מקוונות, מאז ומעולם אהבתי את התחום – גם משום שהוא מאוד ויזואלי ומהנה וגם בגלל הפוטנציאל העצום בו. סוגי התכשיטים וצורות החיפוש של הגולשים החל מסוג התכשיט, דרך אבן החן או היהלום או החומר של התכשיט, כל אלו יוצרים מרחב מאוד מהנה במחקר הביטויים האפשריים וביכולת לקדם חנויות תכשיטים.

עוד סיבה שאני אוהב את התחום הזה היא משום שאם הצלחת לקדם חנות תכשיטים לביטויים מוכרים בגוגל בישראל או בחו"ל אז בעל העסק כבר לא דואג על פרנסה, במובן הזה שהמכירות זורמות בקצב. בשונה מתחומים אחרים שבהם גידול משמעותי בטראפיק בביטויי מכירה לא מתבטא בהכרח בשורת הרווח או שורת המכירות של בעל העסק.

מכירת תכשיטים באינטרנט ב4 שלבים עיקריים:

  1. הבינו מה הבידול שלכם מול המתחרים או מה היתרון היחסי שלכם? זה יכול להיות מוצר ספציפי או שירות לקהל יעד מאוד ממוקד ומבודל? זה יכול להיות העיצוב של התכשיטים או הפרסונה של בעל/ת החנות – הבנת הבידול העסקי שלכם תסייע מאוד במיתוג שלכם וגם תסייע להבין איך לקדם את האתר שלכם בגוגל בצורה המיטבית.
  2. הבינו מי הם הלקוחות הטובים ביותר עבורכם – אלו שמייצרים את הרווח המירבי במינימום התעסקות. קרה לנו כבר שקידמנו את של חנות וירטואלית למקומות ראשונים בתוצאות החיפוש בגוגל רק כדי לגלות שבעל העסק נקבר תחת עבודה כתוצאה מהמכירות אך בפועל הוא פחות מרוצה בהשוואה לתחילת התהליך.
  3. בנו חנות וירטואלית כמו שצריך! לפי כל השלבים ובפלטפורמה הנכונה אחרת תאלצו לשנות או לבנות מחדש וחבל. לא אפרט כאן משום שכבר כתבתי על כך בהרחבה בפוסטים כמו: קידום חנות וירטואלית ב3 צעדים או איך לפתוח חנות אינטרנטית? רק אומר כאן כי היתה לי פגישה עם מישהי שהיתה יכולה להיות לקוחה אש עם פוטנציאל עצום בתחום התכשיטים אך אמרתי לה שעד שלא תעביר את האתר שלה משופיפיי לוורדפרס לא אוכל לסייע לה וחבל.
  4. קדמו את האתר שלכם בגוגל בצורה מקצועית – התחילו מהביטויים עם הפוטנציאל הגבוה ביחס לתחרות וככל שהאתר יתחזק נסו לטרגט ביטויים קשים וחזקים יותר עד שתהפכו לאוטוריטה בתחום שלכם ותוכלו לקחת את המתחרים המובילים בקטגוריה בכל הביטויים הרלוונטיים לכם.

הפוטנציאל של מכירת תכשיטים באינטרנט

האתר reportsanddata.com עשה מחקר נרחב על שוק התכשיטים המקוון העולמי והצפי הוא כי השוק יכפיל את עצמו עד לשנת 2027 כאשר הגידול המרכזי יהיה בצפון אמריקה ובאירופה, אך גם באסיה ודרום אמריקה אם כי באופן יחסי קטן יותר. השחקנים בתחום מתחלקים בין כאלו עם נוכחות עולמית לנוכחות מקומית ובין אלו עם קטלוג מוצרים רחב לכאלו עם קטלוג מוצרים מצומצם יותר

תנו לניסיון לעבוד עבורכם:

אשמח לעזור לאתר שלכם להגיע למקומות הראשונים בגוגל, כדי שתוכלו לקבל יותר טראפיק של אנשים שמחפשים את הפתרונות שלכם, ולבנות מהאתר שלכם נכס מניב, באמצעות השיטה שבה אני מלווה עסקים ב 17 השנים האחרונות. לפגישת ייעוץ ראשונית =>