אם רק הייתי מקבל שקל בכל פעם ששמעתי את המשפט – דרוש מקדם אתרים תותח לאתר שלי 😊

אז בואו נפרק רגע את המשפט הזה ומה הוא אומר – יש לך אתר, את מאוד רוצה שהוא יגיע למקום ראשון בגוגל. כנראה גם נכווית בעבר ממקדמי אתרים אחרים כי אחרת היית מחפשת פשוט "מקדם אתרים בגוגל" או חברת קידום אתרים. לקוחות שנכוו מקידום אתרים בעבר ועדיין מבינים את החשיבות שלו, הם הלקוחות הטובים ביותר, משום שהם יוכלו להעריך באמת האם מקדם האתרים החדש הוא תותח או לא ולשמר את מי שאכן מתגלה כתותח.

דרוש מקדם אתרים תותח לאתר שלי שיתאם איתי ציפיות מדויקות

השלב הראשון בתהליך חייב להיות תיאום ציפיות – בדרך כלל מקדמי אתרים תותחים עולים לא מעט כסף. תחשבי על זה – אם הוא תותח אז הוא היה יכול די בקלות להקים אתר בנישה שלך ולקדם אותו בעצמו. כלומר צריך להיות מישהו שהוא גם מקצועי מאוד וגם אוהב במיוחד לעבוד עם לקוחות. מה שאומר שסביר להניח שהוא מחפש לקוחות איכותיים – מיהם הלקוחות האיכותיים עבורי לדוגמא? אנשים שהם אנשי מקצוע בתחומם, כאלו שבאמת נותנים שירות איכותי ללקוחות שלהם וסביר להניח שיצליחו לבנות עסק שישגשג שנים.

למה? כי זו ההנאה שלי. לבנות מותגים חזקים לבעלי עסקים מקצועיים שהם גם אנשים טובים. וגם כי אני רוצה לרוץ שנים עם לקוח, להמשיך להתפתח ולחזק אותו. הלקוחות הטובים שלי הם לקוחות שבוחרים בי שוב ושוב כל חודש מחדש במשך שנים רבות.

לכן גם חשוב לעשות תיאום ציפיות לפני תחילת העבודה ולהבין קודם כל שהנישה שלך היא נישה טובה לגוגל, שיש לך פוטנציאל רווחי מספק שלא רק יחזיר לך את ההשקעה בקידום האורגני אלא פי כמה וכמה ממנה. גם חשוב לוודא שאת אכן מכוונת לטווח ארוך ולעשות תיאום ציפיות על העלויות והתוצאות הצפויות ומתי כדי ששנינו נוכל לקבל החלטה מושכלת ונכונה עבורנו.

איך מוצאים מקדם אתרים תותח?

מזל טוב. מצאת 😊 את יכולה גם לעבור על סיפורי ההצלחה של חלק מהלקוחות כדי להתרשם. מוזמנת ליצור קשר בדף צרי קשר או בעיגול וואטסאפ שרץ באחד הצדדים של המסך. אשמח לקבל גם את הקישור של האתר שלך ואם יש לך אז 2-3 מתחרים חזקים בגוגל או ביטויים שחשובים לך. ואז אני ממליץ להתכונן לפגישת ייעוץ SEO – פגישה שאינה מחייבת ותאפשר לנו גם את תיאום הציפיות שהזכרתי לעיל.

ושיהיה לנו בהצלחה!

 

תנו לניסיון לעבוד עבורכם:

אשמח לעזור לאתר שלכם להגיע למקומות הראשונים בגוגל, כדי שתוכלו לקבל יותר טראפיק של אנשים שמחפשים את הפתרונות שלכם, ולבנות מהאתר שלכם נכס מניב, באמצעות השיטה שבה אני מלווה עסקים ב 17 השנים האחרונות. לפגישת ייעוץ ראשונית =>